DR2224D20UR
Numărul produsului DigiKey
172-DR2224D20UR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR2224D20UR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) SSR cu radiator integrat
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 280 V
Prod.
Curent de sarcină
20 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Șină DIN
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC
Calificare
Tensiune - Intrare
3 – 32V c.c.