DR2220D30U nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Crouzet
În stoc: 8
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) SSR cu radiator integrat
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DR2220D30U
Numărul produsului DigiKey
CC2258-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR2220D30U
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 30A 1-200V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR2220D30U Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
30 A
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
16 mOhms
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Șină DIN
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC
Circuit
Grad
Tip ieșire
DC
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
1 V ~ 200 V