DR2224D30UR
Numărul produsului DigiKey
172-DR2224D30UR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR2224D30UR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) SSR cu radiator integrat
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 280 V
Prod.
Curent de sarcină
30 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC
Tip ieșire
AC
Calificare
Tensiune - Intrare
3 – 32V c.c.