BMH1904P22F2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH1904P22F2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH1904P22F2A
Descriere
MOTOR 190MM IEC 100NM IP65/67 9.
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 3000 9,8kW – 480V c.a.
Modele EDA/CAD
BMH1904P22F2A Modele
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
1,496" (38,00mm)
Lungime - Arbore și rulment
3,150" (80,00mm)
Distanță orificii montare
7,087" (180,00mm)
Caracteristici
Dispozitiv de frânare, Cheie
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 3000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
6627,3/46800
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
9,8kW