LXM32MD85N4
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MD85N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MD85N4
Descriere
LXM32 MODULAR 85A RMS PEAK 3PH 4
Descriere detaliată
Servo c.a. 380 – 480V c.a. Alimentare 85A Sarcină
Modele EDA/CAD
LXM32MD85N4 Modele
Curent - Ieșire
85A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
9 kW
Serie
Tensiune - Alimentare
380 – 480V c.a.
Interfață
CAN, Modbus TCP, RS-485
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Tip motor
Servomecanism
Caracteristici
Tip control/acționare
Servo c.a.
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria Lexium 32
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
380 ~ 480V