BMH0701T16A2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH0701T16A2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH0701T16A2A
Descriere
MOTOR 70MM IP54 KEY ENC SINGLE16
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 8000 450W – 240V c.a.
Modele EDA/CAD
BMH0701T16A2A Modele
Mărime/Dimensiune
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,430" (10,92mm)
Lungime - Arbore și rulment
0,910" (23,11mm)
Distanță orificii montare
2,360" (59,94mm)
Caracteristici
Cheie
Tensiune - Nominală
240V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 8000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
191,2/1350
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
450W