3SU11036AA203AA0 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Siemens
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Siemens
În stoc: 0
Fișă de date
Led Indicator panou Roșu Difuzat – 110V – Bornă cu arc
3SU11036AA203AA0
Numărul produsului DigiKey
3473-3SU11036AA203AA0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3SU11036AA203AA0
Descriere
LED PNL IND RED DIF 22MM SRW TER
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3SU11036AA203AA0 Modele
Categorie
Formă decupare panou
Rotund
Producător
Dimensiuni decupare panou
0,88" (22,30mm)
Serie
Dimensiune lentilă
22,00mm diam.
Ambalaj
Cutie
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Stare piesă
Activ
Valoare nominală în milicandele
450 – 1120mcd
Tip
Led
Lungime de undă - Maximă
Culoare lampă
Roșu
Unghi de vizualizare
Culoare lentilă
Roșu
Stil terminație
Bornă cu arc
Transparență lentilă
Difuzat
Protecție la infiltrare
IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Valori nominale
AC
Caracteristici
Tensiune
110V