ATS22D17S6U
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS22D17S6U-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS22D17S6U
Descriere
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 17A Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATS22D17S6U Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
17A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
11185 W
Serie
Tensiune - Alimentare
177V ~ 660V
Ambalaj
Cutie
Interfață
RS-485
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Tip motor
Motor AC
Caracteristici
Tip control/acționare
Pornire/oprire treptată
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
208 ~ 600V