LC1D18BL
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D18BL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D18BL
Descriere
TESYS 3P CTR 18A AC3 9KW 1NO1NC
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 18 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
LC1D18BL Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
88.55 ms
Timp eliberare
30 ms
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.