LC1D18B7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D18B7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D18B7
Descriere
TESYS CONTACTOR 18A 1F+1O 24V 50
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 18 A 24V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D18B7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
20,4V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
7,2V c.a.
Tensiune bobină
24V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.