TBP01R2-508-08BE
Numărul produsului DigiKey
102-6428-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP01R2-508-08BE
Descriere
TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM
Descriere detaliată
8 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4) 0,200" (5,08mm) Vertical – Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TBP01R2-508-08BE Modele
Tensiune - UL
300 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de poziţii
8
Caracteristici
Poziții per nivel
8
Pas
0,200" (5,08mm)
Curent - IEC
20A
Lungime coadă contact
0,157" (4,00mm)
Tensiune - IEC
320 V
Înălțime izolație
0,472" (12,00mm)
Curent - UL
16 A