TBP01P1-508-08BE
TBP01P1-508-08BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1-508-08BE
Numărul produsului DigiKey
102-6396-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP01P1-508-08BE
Descriere
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Descriere detaliată
8 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,200" (5,08mm) – 180° Suspendat liber (în linie)
Modele EDA/CAD
TBP01P1-508-08BE Modele
Tensiune - UL
300 V
Diametru sau interval fir - AWG
12-28AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
2,5mm²
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Finisaj conectare contact
Nichel
Număr de poziţii
8
Caracteristici
Încuietori de reținere (parte fără sârmă)
Poziții per nivel
8
Pas
0,200" (5,08mm)
Dimensiune șurub
M3
Orientare baretă tip tată
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Intrare fir mufă
180°
Lungime dezizolare fire
7mm
Stil terminație
Șurub – clemă cușcă ridicare
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Curent - IEC
20A
Lungime coadă contact
Tensiune - IEC
320 V
Înălțime izolație
0,591" (15,00mm)
Curent - UL
16 A