TBP01R2-508-06BE
Numărul produsului DigiKey
102-6426-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBP01R2-508-06BE
Descriere
TERM BLOCK HDR 6POS 5.08MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție bloc terminal Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4) 0,200" (5,08mm) Vertical – Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBP01R2-508-06BE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - UL
300 V
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Diametru sau interval fir - AWG
Serie
Diametru sau interval fir - mm²
Ambalaj
Pungă
Culoare
Albastru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Baretă tip tată, Pini tip tată, Cu manta (parte 4)
Finisaj conectare contact
Cositor
Număr de poziţii
6
Caracteristici
Poziții per nivel
6
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de niveluri
1
Protecție la infiltrare
Pas
0,200" (5,08mm)
Dimensiune șurub
Orientare baretă tip tată
Vertical
Cuplu - Șurub
Intrare fir mufă
Lungime dezizolare fire
Stil terminație
Aliaj de lipit
Material contact
Aliaj de cupru
Tip montare
Orificiu străpuns
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Curent - IEC
20A
Lungime coadă contact
0,157" (4,00mm)
Tensiune - IEC
320 V
Înălțime izolație
0,472" (12,00mm)
Curent - UL
16 A