TBL008V-1000-02BE
TBL008V-1000-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL008V-1000-02BE
Numărul produsului DigiKey
102-TBL008V-1000-02BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBL008V-1000-02BE
Descriere
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal cablu la placă Vertical cu placă 0,394" (10,00mm) Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TBL008V-1000-02BE Modele
Terminație fir
Fără șurub – cușcă cu arc, Clemă tensiune
Serie
Caracteristici
Interblocare (latură)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Pas
0,394" (10,00mm)
Material clemă - Placare
Orientare de conectare
Vertical cu placă
Material șurub - Placare
Curent
66 A
Cuplu - Șurub
Tensiune
600 V