TBL-0014-750-02BE
Numărul produsului DigiKey
2223-TBL-0014-750-02BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBL-0014-750-02BE
Descriere
TERMINAL BLOCK, 1-6 POLES,BLUE,
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal cablu la placă Vertical cu placă 0,295" (7,50mm) Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBL-0014-750-02BE Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Terminație fir
Fără șuruburi – picior cu arc, Arc de împingere înăuntru
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Culoare
Albastru
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de niveluri
1
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Poziții per nivel
2
Material contact - Placare
Aliaj cupru – cositorit
Pas
0,295" (7,50mm)
Material clemă - Placare
Orientare de conectare
Vertical cu placă
Material șurub - Placare
Curent
40 A
Cuplu - Șurub
Tensiune
600 V