1.5SMBJ30CA-H
Numărul produsului DigiKey
118-1.5SMBJ30CA-HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-1.5SMBJ30CA-HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-1.5SMBJ30CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMBJ30CA-H
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 31A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Grad
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
31A