PT01-D115D-B103
Numărul produsului DigiKey
2223-PT01-D115D-B103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PT01-D115D-B103
Descriere
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PT01-D115D-B103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de grupuri
1
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Tavă
Rotație
285°
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Carbon
Rezistență (ohmi)
10k
Stil terminație
Pini PC
Toleranță
±20%
Tip dispozitiv de acționare
Aplatizat
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
Caracteristici
Tip montare
Orificiu străpuns
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,492" x 0,394" fațetă (12,50mm x 10,00mm)