PTV09A-4015F-B103 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
În stoc: 788
Fișă de date
10k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns, Înclichetare Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC, Încuietori placă
PTV09A-4015F-B Series
PTV09A-4015F-B103
Numărul produsului DigiKey
PTV09A-4015F-B103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTV09A-4015F-B103
Descriere
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTV09A-4015F-B103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Rezistență (ohmi)
10k
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,433" x 0,382" fațetă (11,00mm x 9,70mm)