PT01-D130D-B103
Numărul produsului DigiKey
2223-PT01-D130D-B103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PT01-D130D-B103
Descriere
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC
Modele EDA/CAD
PT01-D130D-B103 Modele
Rezistență (ohmi)
10k
Toleranță
±20%
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Lungime dispozitiv de acționare
1,181" (30,00mm)
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,492" x 0,394" fațetă (12,50mm x 10,00mm)