SML-E12DWT86
Numărul produsului DigiKey
846-1161-2-ND - Bandă și mosor (TR)
846-1161-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-1161-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-E12DWT86
Descriere
LED ORANGE DIFFUSED 1608 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 606nm Indicație cu leduri – discretă 1,9V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SML-E12DWT86 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,9V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Alb
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,46mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm