SML-E12UWT86
Numărul produsului DigiKey
846-SML-E12UWT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SML-E12UWT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SML-E12UWT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-E12UWT86
Descriere
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Descriere detaliată
Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V
Prod.
Curent - Test
20mA
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,46mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm