SML-D12V8WT86
Numărul produsului DigiKey
846-SML-D12V8WT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SML-D12V8WT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SML-D12V8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-D12V8WT86
Descriere
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Descriere detaliată
Roșu 630nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
SML-D12V8WT86 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm