SMLD12EN1WT86
Numărul produsului DigiKey
846-SMLD12EN1WT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SMLD12EN1WT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SMLD12EN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLD12EN1WT86
Descriere
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 527nm Indicație cu leduri – discretă 3V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
SMLD12EN1WT86 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3V
Prod.
Curent - Test
5mA
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm