RH100-16.000-9-1010-TR
Numărul produsului DigiKey
2151-RH100-16.000-9-1010-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-RH100-16.000-9-1010-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RH100-16.000-9-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RH100-16.000-9-1010-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 9pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
16 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
9pF