TSX-3225 16.0000MF18X-AC6
Numărul produsului DigiKey
SER4372TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER4372CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER4372DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TSX-3225 16.0000MF18X-AC6
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 9pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
TSX-3225 16.0000MF18X-AC6 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±18ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF