ECS-.327-9-16-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-.327-9-16-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-.327-9-16-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-.327-9-16-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-9-16-TR
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-.327-9-16-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (1,6x1)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
9pF