RH100-12.000-18-2030-EXT-TR
Numărul produsului DigiKey
2151-RH100-12.000-18-2030-EXT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-RH100-12.000-18-2030-EXT-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RH100-12.000-18-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RH100-12.000-18-2030-EXT-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RH100-12.000-18-2030-EXT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF