XT2318HJRGX12M00E
Numărul produsului DigiKey
541-XT2318HJRGX12M00ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-XT2318HJRGX12M00ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-XT2318HJRGX12M00EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XT2318HJRGX12M00E
Descriere
CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±10ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF