ABM8-25.000MHZ-B2-T
Numărul produsului DigiKey
535-9140-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9140-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9140-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8-25.000MHZ-B2-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8-25.000MHZ-B2-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF