CX0603MRX7R7BB473
Numărul produsului DigiKey
311-1235-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1235-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1235-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX0603MRX7R7BB473
Descriere
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Descriere detaliată
0.047 µF Condensator de intrare 16V – 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R7BB473 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.047 µF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,033" l (1,60mm x 0,85mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Tensiune - Nominală
16V