C0603C473K4RACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0603C473K4RACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0603C473K4RACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0603C473K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603C473K4RACTU
Descriere
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.047 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603C473K4RACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C