CX0603MRX7R6BB104
Numărul produsului DigiKey
311-1237-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1237-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1237-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX0603MRX7R6BB104
Descriere
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 10V 0603
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator de intrare 10V – 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R6BB104 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.1 µF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,033" l (1,60mm x 0,85mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Tensiune - Nominală
10V