ABPY00100505601Y00
Numărul produsului DigiKey
553-ABPY00100505601Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-ABPY00100505601Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-ABPY00100505601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABPY00100505601Y00
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 700mA 340mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
340mOhm
Producător
Pulse Electronics
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
700mA