CDSOD323-T12S
Numărul produsului DigiKey
118-CDSOD323-T12STR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CDSOD323-T12SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CDSOD323-T12SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSOD323-T12S
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25,9V (tipic) Clemă 21A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T12S Modele
Atributele produsului
Categorie
Putere - Impuls maxim
500W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
150pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25,9V (tipic)
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
21A (8/20µs)