CPDU3V3UP
Numărul produsului DigiKey
641-CPDU3V3UPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
641-CPDU3V3UPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-CPDU3V3UPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CPDU3V3UP
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 8V 0603/SOD523F
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0603/SOD-523F
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
40W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
12pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune - Străpungere (Min)
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
8V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)