BSC093N15NS5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC093N15NS5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC093N15NS5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC093N15NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC093N15NS5ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 150V 87A TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 87A (Tc) 139W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-7
Modele EDA/CAD
BSC093N15NS5ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40.7 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3230 pF @ 75 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
139W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
8V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,3mOhm la 44A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,6V la 107µA