UBC10.241
Numărul produsului DigiKey
1736-1020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UBC10.241
Descriere
DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Standby (fără reglementare) De uz universal, Control industrial 360W 24V
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UBC10.241 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp rezervă - Sarcină maximă
Producător
PULS, LP
Linii media protejate
Serie
Tensiune - Ieșire
24V
Ambalaj
Cutie
Conector intrare
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Tip
Standby (fără reglementare)
Lungime cordon
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Mărime/Dimensiune
4,685" L x 4,843" l (119,00mm x 123,00mm)
Formă
Șină DIN
Înălțime
4,882" (124,00mm)
Putere - Nominală
360W