PIC240.241D
Numărul produsului DigiKey
1736-1050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC240.241D
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC240.241D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
95,2%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,88" L x 1,93" l x 4,88" Î (124,0mm x 49,0mm x 124,0mm)