ML100.100 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 1736-1012-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ML100.100 |
Descriere | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W |
Termen de livrare standard al producătorului | 2 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,2A |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ML100.100 Modele |
Categorie | Tensiune - Ieșire 6 – |
Producător PULS, LP | Curent - Ieșire (Max) 4,2A |
Serie | Putere (wați) 100W |
Ambalaj Cutie | Aplicații ITE (Comercial) |
Stare piesă Activ | Eficiență 90% |
Tip intrare AC | Temperatură de funcționare 0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare) |
Număr de ieșiri 1 | Caracteristici Ieșire reglabilă, Partajare sarcină |
Tensiune c.a. - Intrare 85 – 132V c.a., 184 – 264V c.a. | Mărime/Dimensiune 4,06" L x 2,87" l x 2,95" Î (103,0mm x 73,0mm x 75,0mm) |
Tensiune - Ieșire 1 24V | Agenție de aprobare ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL |