AS01208MS-SC12-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-AS01208MS-SC12-WP-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01208MS-SC12-WP-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PT 87.5DB
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms Receptor Difuzor 300 mW 800 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AS01208MS-SC12-WP-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Nominală
300 mW
Producător
PUI Audio, Inc.
Putere - Max
500 mW
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Dreptunghiular
Stare piesă
Activ
Material - Con
Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET)
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
Receptor
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
800 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
1,3kHz
Terminație
Tip cu arc
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,217" l (12,00mm x 5,50mm)
Eficiență - dBA
87,5
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Eficiență - Testare
100mm
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C