AR01232MS-SC12-WP-2-R
Numărul produsului DigiKey
668-AR01232MS-SC12-WP-2-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AR01232MS-SC12-WP-2-R
Descriere
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 117DB
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 Ohms Receptor Difuzor 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AR01232MS-SC12-WP-2-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Max
30 mW
Producător
PUI Audio, Inc.
Localizare port
Parte superioară
Serie
Formă
Dreptunghiular
Ambalaj
Tavă
Material - Con
Ceteron polieter eteric (PEEK)
Stare piesă
Activ
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tehnologie
Magnetic
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip
Receptor
Valori nominale
Interval de frecvență
300 Hz ~ 7 kHz
Terminație
Tip cu arc
Frecvență - Auto-rezonanță
450Hz
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm)
Impedanță
32 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,089" (2,25mm)
Eficiență - dBA
117
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Eficiență - Testare
10mm
Valoare nominală distorsionare
Max. 5%
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Număr produs de bază
Putere - Nominală
20 mW