AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Numărul produsului DigiKey
668-AS01208MS-SP12-WP-LW100-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Descriere detaliată
8 Ohms Receptor Difuzor 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R Modele
Putere - Nominală
300 mW
Putere - Max
500 mW
Interval de frecvență
850 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
1,3kHz
Terminație
Conductori de sârmă
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,217" l (12,00mm x 5,50mm)
Eficiență - dBA
88
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Eficiență - Testare
100mm
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C