S200X150YAJ
Numărul produsului DigiKey
298-18719-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S200X150YAJ
Descriere
LABEL SELF LAMINATING WHT 24/SHT
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 2,00" x 1,50" (50,8mm x 38,1mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare
Alb
Producător
Panduit Corp
Material
Poliester
Ambalaj
Vrac
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimante laser și cu jet de cerneală
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-54°C – 107°C
Tip etichetă
Auto-laminant
Număr produs de bază
Dimensiune etichetă
2,00" x 1,50" (50,8mm x 38,1mm)