S200X225YAJ
Numărul produsului DigiKey
298-10092-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S200X225YAJ
Descriere
LABEL SELF LAMINATING WHT 16/SHT
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-54°C – 107°C
Dimensiune etichetă
2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)