S200X400YAJ
Numărul produsului DigiKey
298-18726-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S200X400YAJ
Descriere
LABEL SELF LAMINATING WHT 8/SHT
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 2,00" x 4,00" (50,8mm x 101,6mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-54°C – 107°C
Dimensiune etichetă
2,00" x 4,00" (50,8mm x 101,6mm)