S100X150VATY
Numărul produsului DigiKey
298-10680-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S100X150VATY
Descriere
LABEL SELF LAMINT 1"X1.5"
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimantă desktop cu transfer termic TDP43MY
Ambalaj
Vrac
Durată de depozitare
48 luni
Stare piesă
Activ
Început durată de depozitare
Data fabricației
Tip etichetă
Auto-laminant
Temperatură de funcționare
-40°C – 93°C
Dimensiune etichetă
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)