S100X150VAC
Numărul produsului DigiKey
298-10119-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S100X150VAC
Descriere
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Categorie
Culoare
Alb
Producător
Panduit Corp
Material
Vinil
Serie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Panduit LS8E (portabil)
Ambalaj
Cutie
Durată de depozitare
24 luni
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-46°C – 107°C
Tip etichetă
Auto-laminant
Număr produs de bază
Dimensiune etichetă
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)