S100X220VAC
S100X220VAC
S100X220VAC
Numărul produsului DigiKey
298-18699-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S100X220VAC
Descriere
LABEL SELF LAMINATNG 1"X2.2" WHT
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 1,00" x 2,20" (25,40mm x 55,88mm)
Categorie
Dimensiune etichetă
1,00" x 2,20" (25,40mm x 55,88mm)
Producător
Panduit Corp
Culoare
Alb
Serie
Ambalaj
Vrac
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Panduit LS8E (portabil)
Temperatură de funcționare
-46°C – 107°C