S050X075VATY
Numărul produsului DigiKey
298-18667-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S050X075VATY
Descriere
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare
Alb
Producător
Panduit Corp
Material
Vinil
Ambalaj
Vrac
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimantă desktop cu transfer termic TDP43MY
Stare piesă
Activ
Durată de depozitare
24 luni
Tip etichetă
Auto-laminant
Temperatură de funcționare
-40°C – 93°C
Dimensiune etichetă
0,50" x 0,75" (12,7mm x 19,1mm)