S050X150VATY
Numărul produsului DigiKey
298-18675-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S050X150VATY
Descriere
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb Auto-laminant Etichetă 0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Material
Vinil
Producător
Panduit Corp
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Imprimantă desktop cu transfer termic TDP43MY
Ambalaj
Vrac
Durată de depozitare
48 luni
Stare piesă
Activ
Început durată de depozitare
Data fabricației
Tip etichetă
Auto-laminant
Temperatură de funcționare
-40°C – 93°C
Dimensiune etichetă
0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)